ODSTRAŇOVAČ VODNÍHO KAMENE

Naše odvápňovací tablety Cunea se rychle rozpouštějí a neobsahují zbytky a odstraňují tvrdé vápno, snadno a rychle, bez zbytků.

ODVÁPŇOVACÍ TABLETY odstraňuje a rozpouští vodní kámen ve Vašich kávovarech, espresso automatech, varných konvicích, termoskách, žehličkách, sušičkách, pračkách a dalších domácích spotřebičích všude kde se tvoří vodní kámen. Tableta o hmotnosti 16 gramů je dostačující pro proces odstranění vodního kamene.

PERFEKTNÍ REŠENÍ A JEDNODUCHÁ APLIKACE nejen v domácnosti ale i restauracích, hotelech vhodné I do koupelen jako čistič se silným koncentrátem, na sanitární techniku, odstraňovač, moči v toaletách a pisoárech, Odstraňuje vodní kámen již při prvním použití. Vhodné také pro vodní baterie, sprchové hlavice, vodních filtry, dlaždíce až po spáry mezi nimi. Za tímto účelem je třeba rozpustit tabletu ve vodě, poté se namočí hadr a očistí se požadovaná plocha od vodního kamene..

ÚČINNÁ A MATERIÁLOVÁ ÚSPORA vysoce účinné odstranění vodního kamene, tabety pro rychlé a snadné odstranění kalcifikátů. Po odvápnění stačí opláchnout vodou, není cítit žádné toxické aroma. Naše speciální odvápňovací tablety jsou vhodné pro odstranění vodního kamene v automatických kávovarech. Vodní kámen v přístroji přispívá k pachuti a brání k optimální rozvoji kávové vůně.

ODSTRANĚNÍ KALCIFIKÁTŮ A VODNÍHO KAMENE pravidelné odstraňovánít vápence v dlouhodobém horizontu ušetří hodně práce a úsilí. Vyplatí se bojovat proti vápenatym ložiskám dříve, než vyrostou a usadí se v domácích spotřebičích, kuchyni a koupelně. Odvápňovací tableta je univerzální a je kompatibilní s přístroji značek: Siemens, Jura, Delonghi, Miele, WMF, Saeco, Tassimo, Krups, Senseo, Philips, Dolce Gusto, AEG, Nespresso *

100% ZÁRUKA SPOKOJENOSTI Chceme, aby naši zákazníci byli plně spokojeni s našimi vysoce kvalitními produkty a dosáhli viditelných výsledků. Pokud tomu tak není, vrátíme kupní cenu v plné výši.

Cunea odvápňovací tablety

  • Pravidelné používání odvápňovacích tablet Cunea zajišťuje dlouhou životnost a energetickou účinnost kávovaru. Vodní kámen může zvýšit spotřebu energie až o 30%.
  • Snadné a bezpečné použití zaručuje snadné, rychlé a dlouhodobé odvápnění.
  • Čistící tablety Cunea nezanechávají žádné zbytky čistící látky. Vaše zařízení je po odvápnění a následném oplachu bezpečné.
  • Naše obaly jsou recyklovatelné a mají tak nízké dopady na životní prostředí.
  • Jednoduché dávkování.

 

 Jak používat: Jak správně používat tablety Cunea k odvápnění?

  • V závislosti na stupni kalcifikace rozpusťte 1-2 tablety v 500 ml vody.
  • Aplikace pro kávovary / plně automatické stroje: Zapněte zařízení a nechte roztok protékat zařízením. Poté  naplňte nádržku na vody a nechte protéct. Tento proces opakujte 2x.
  • Pro použití s varnými konvicemi / zařízeními na ohřev teplé vody: Tekutinu ohřejte na cca 50 ° C a nechte kapalinu pracovat asi 30 minut. Potom vypláchněte přístroj několikrát pitnou vodou.
  • Váš přístroj je nyní odvápněný a vyčištěn. Připraven pro další jeho použití.

Výrobna

Naše výrobky WoldoClean jsou vyráběny a baleny výhradně "Made in Germany" za vysokých standardů kvality.

Díky pravidelným kontrolám během výroby zajišťujeme konzistentní kvalitu.

CUNEA odvápňovací Tablety

Díky speciálnímu složení se odvápňovací tablety Cunea velmi rychle rozpouštějí ve vodě.

Každá tableta je jednotlivě utěsněna, díky tomu je umožněno používat tabletu bez ztráty jejich efektu.

Tablety pro odvápnění Cunea jsou vhodné pro všechny spotřebiče pro domácnost, např. také pro parní žehličky, cisterny, vodní kotle atd. 

VÍCE?

Chcete se dozvědět více o produktech značky Cunea? Pak se podívejte na náš obchod Cunea.

Bavte se objevovat naše skvělé produkty!

 

Zpět do obchodu