IZOPROPYLALKOHOL 99,9%

Isopropanol 99,9% od společnosti Woldoclean je perfektní čistič proti mastnotě a nečistotám na hladkých površích. Vhodné pro téměř všechny plochy materiálů.

Bez přísad: IPA se skládá ze 99,9% Isopropylalkohol a neobsahuje přísady barvicích činidel a vonných látek. Tím se rychle vypařuje beze zbytků, nezanechává žádné nepříjemné pachy. Použitelný také pro elektronické přístroje jako procesory, CCD senzory, k číštění fotoválců, mechaniky tiskáren, CD disků, optiky objektivů, brýlí, čoček laserů, vhodné k odstranění skvrn od inkoustu. Lze použít také pro inkoustové kazety Inkoustové tiskárny. Izopropanol se rychle odpařuje a na čištěném materiálu po sobě nezanechává žádné skvrny.

Isopropanol - IPA - je také vhodný pro dílnu. Je vhodný pro čištění automobilové barvy před lakováním

Univerzální čistič: pro barvy, laky čisticích prostředků, čistič skla, lak na nehty. Isopropylalkohol se používá také jako odstraňovač plísní nebo k odstraňování vosku.

Isopropanol je bezbarvý:  snadno se smíchává s vodou. Univerzálně použitelný přípravek pro bezpečné odstraňování usazených nečistot a mastnoty. Všestranné využití například v lékařské ordinaci, nemocnicích, domácnostech, dílnách a průmyslu.

Jak používat isopropylalkohol z Cunea?

Před použitím čistícího prostředku IPA (čistícího alkoholu) zkontrolujte materiál / povrch, který má být vyčištěn, aby jste se ujistili, že je vhodným produktem aby nebyl poškozen aplikací.
Očistěte povrch otřením, abyste odstranili prach.
Navlhčete hadřík nebo bavlněný pušek čisticí kapalinou nebo stříkněte sprejovou lahví.
Očistěte povrch, dbejte na to, abyste nezanechali zbytky rozpouštědla.
Povrch, který má být vyčištěn, může být také opatrně ponořen, rozpouštědlo se pak odpaří. 

Zpět do obchodu